"Гості"



Меню сайту


Посилання на сайти:

http://rbdut.ucoz.ua/_tbkp/220x90_MONMS_static.gif 
http://rbdut.ucoz.ua/_tbkp/departament.jpg
http://rbdut.ucoz.ua/_tbkp/poippo2.jpg 
Наш банер:

Хмаринка тегів

Акція За чисте довкілля розпочата Ансамбль танцю Усмішка ман виставка Вітамін КВН 2015 Ансамбль танцю Сузір'я Веселка 2015 огляд - конкурс переможці Полтавський РБДЮТ фестиваль Молодь обирає здоров'я День благоустрою в РБДЮТ веселка талановиті діти конкурс Весняні канікули виховний захід гурткова роботи дозвілля знай і люби свій край Перлина Весняна толока 2015 Весняний ярмарок атестація педпрацівників дюп конкурс дружин юних пожежних краєзнавство туризм спектр ЮІР Сигнал Увага діти! юні інспектори руху 1 червня день захисту дітей музеї–партнери акції. позашкільна освіта в Україні 2015 КВН 2016 МАН ПРБДЮТ Будинок творчості Полтав Будинок творчості БРБЮТ конкурс мін червона рута


Роздрукувать сторінку




Районний конкурс юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні"



 

На родине Остапа Вишни пройдет юмористический фестиваль : 1150081 : Местные новости

Згідно рішення журі у 2014 році переможцями конкурсу стали:

В номінації «Вишневі усмішки»:

  • по молодшій віковій групі:

І – місце Дмитричак Олександр, учень Кіровського НВК;

ІІ – Колісник Олександра, учениця Тахтаулівського НВК;

ІІІ – Кондратенко Юлія, учениця Щербанівська ЗОШ ІІІ ступенів.

  • по середній віковій групі:

І – місце Гайдамашко Анастасія, учениця Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – місце Москаленко Анна, учениця Кіровського НВК;

ІІІ – місце Пінчук Андрій, учень Божківського НВК і Шарлай Антон, учень Кіровського НВК.

  • по старшій віковій групі:

І – місце Палій Олександра, учениця Мачухівського НВК.

В номінації «Власні усмішки»:
 І – місце Покладенко Анастасія, учениця Розсошенської гімназії.\

В номінації «Веселий пензлик»:

Молодша група: 

І – місце Герасименко Аліна, вихованка районного БДЮТ, учениця Абазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – місце Брижак Констянтин, учень Василівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Середня група:

І – місце Черепанова Аміна, учениця Супрунівського НВК;

ІІ – місце Баранова Анна, вихованка районного БДЮТ, учениця Абазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – місце Нестеренко Карина, учениця Вацівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Володі Тюріна.
 

На підставі рішення журі після проведення конкурсу переможцями в 2012 році стали:

В номінації «Вишневі усмішки», молодша група - І місце – Заєць Оксана, вихованка гуртка районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Тростянецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів; ІІ місце – Пономаренко Софія, учениця Супрунівського НВК; ІІІ місце – Тимченко Альона, вихованка театрального гуртка при Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В номінації «Вишневі усмішки», середня група: І місце – Грачов Максим, учень Мачухівського НВК.

В номінації «Власні усмішки», середня група: І місце – Куць Валерія, учениця Степненського НВК.

 В номінації «Власні усмішки», старша група: І місце – Максименко Катерина, вихованка  літературного гуртка Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Розсошенській гімназії.

В номінації «Веселий пензлик», молодша група: І місце – Лугова Катерина, вихованка  гуртка образотворчого мистецтва «Етюд» Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Супрунівському НВК.

В номінації «Веселий пензлик», середня група: І місце – Чорнобай Світлана, вихованка  гуртка образотворчого мистецтва Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Терешківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В номінації «Веселий пензлик», старша група: І місце – Москалець Вікторія, вихованка  гуртка образотворчого мистецтва «Банірі» Полтавського районного Будинку  дитячої  та  юнацької творчості при Щербанівській ЗОШ 

І –ІІІ ступенів.
 

          Районний конкурс юних гумористів "Посміхнемось щиро Bишні" 2015.


13 жовтня 2015 року відбувся IV районний конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні».
В конкурсі взяли участь 23 читців, представлено 3 авторських вірші, 8 малюнків згідно поданих заявок.

Згідно рішення журі переможцями конкурсу стали:
В номінації «Вишневі усмішки»:
по молодшій групі:
 І – місце Дмитричак Олександр, учень Кіровського НВК;
ІІ – Дуднік Євгенія, Кушмет Валерія, учениці Мачухівської НВК;
ІІІ – Малашенко Анна, вихованка районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
по середній групі:
І – місце Набок Віталій, учень Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ – місце Крисько Артем, учень Бричківського НВК;
ІІІ – місце Багрій Максим, Кравцова Маргарита, учні Супрунівський НВК.
по старшій групі:
І – місце Чопенко Карина, учениця Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ – місце Пінчук Андрій, учень Божківського НВК;
ІІІ – місце Гончаренко Руслан, учень Степненського НВК.
 
В номінації «Власні усмішки»: журі відзначили Покладенко Анастасію, ученицю Розсошенської гімназії і Гончаренко Руслана,
учня Степненського НВК. Серед поданих трьох робіт місця не визначено. Роботу Анастасії Покладенко відправлено на обласний етап конкурсу.
 
В номінації «Веселий пензлик»:
по молодшій групі:
І – місце Бандеберя Софія, учениця Розсошенської гімназії;
ІІ – місце Подорожнюк Юлія, учениця Кротенківського НВК;
ІІІ – місце  Педоренко Анна, учениця Кротенківського НВК.
по старшій групі: 
І – місце Ткаченко Ангеліна, учениця Нижньомлинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ – місце Саботаж Каріна, учениця Розсошенської гімназії.
 
По середній віковій групі місця не визначенні.
 
 
 
Методист районного будинку
дитячої та юнацької творчості                                 М.О. Григорович

 

                                                

Емблема закладу

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ПОШУК ПО САЙТУ

Статистика:
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

Соціальні мережі