№
з/п |
Дата
проведення |
Час
проведення
(час початку) |
Місце
проведення |
Назва заходу |
Відповідальний
працівник |
-
|
03.01.2017 |
14.00 |
Калашниківський НВК |
Спарінг турнір з міні футболу між гуртківцями молодшої групи. |
Плоходько І.І. |
-
|
05.01.2017 |
14.35 |
Калашниківський НВК |
Підготовка до кубка Калашника (лютий місяць) двосторонні ігри середня група. |
Плоходько І.І.
|
-
|
14.12-19.12 |
09.00 |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Виставка поробок та композицій.
|
Йосипенко О.М. |
-
|
16.12-23.12. |
09.00 |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Виставка малюнків до Дня Святого Миколая.
|
Скогарєва В.Г. |
-
|
26.12-14.01 |
09.00 |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Виставка малюнків до Нового року.
|
Скогарєва В.Г. |
-
|
29.12 2016 |
13.00-15.00 |
Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Новорічне свято 5-7 класи. |
Шаповал О.Б. |
-
|
29.12.2016 |
15.00-17.00 |
Щербанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Новорічне свято 8-11 класи. |
Шаповал С.Ф. |
-
|
15.12.2016 |
10.00 |
м. Полтава |
Проведення виїзної практичної підготовки вихованців зі стрільби з нарізної вогнепальної зброї (Автомат АК-74 ) на базі тиру ТОВ «Полтавський стрілецький клуб». |
Маляренко Г.О. |
-
|
27.12.2016 |
10.00 |
м. Полтава |
Проведення виїзної практичної підготовки вихованців зі стрільби з нарізної вогнепальної зброї (Автомат АК-74 ) на базі тиру ТОВ «Полтавський стрілецький клуб». |
Маляренко Г.О. |
-
|
15.12. 2016 |
10.00 |
Тахтаулівський НВК |
Показові виступи картингістів. |
Четверило В.Ю. |
-
|
27.12. 2016 |
13.30 |
Тахтаулівський НВК |
Вікторина на тему: «Знай, вивчай і поважай правила дорожнього руху взимку». |
Четверило В.Ю. |
-
|
29.12-14.01. |
13.30 |
РБДЮТ |
Виставка малюнків «Віват, зима!». |
Бурлакова І.О. |
-
|
19.12.2016 |
16.30 – 18.10 |
Степненський НВК |
Відкрите практичне заняття гуртка на тему:”Ознайомлення з операційними системами”. |
Заєць Ю.А. |
-
|
29.12.2016 |
18.00 – 19.40 |
Степненський НВК |
Відкрите практичне заняття гуртка на тему: ” Видимий та справжній рух Місяця”. |
Заєць Ю.А. |
-
|
19.12.2016 |
14.15 – 16.30 |
Степненський НВК |
Зимовий Миколай «До Миколая не буває снігу ніколи». |
Красноголова Н.В. |
-
|
15.12.2016 |
13.30 |
РБДЮТ |
Хореографічна естафета до Дня Святого Миколая «Посміхнемось Миколайчику». |
Верхола Д.С. |
-
|
26.12.2016 |
13.30 |
РБДЮТ |
Танцювальний батл в східному танці «Привіт зі сходу». |
Верхола Д.С. |
-
|
26.12.2016
|
15.15 |
РБДЮТ |
Привітаємо діда Мороза «Хореографічна вистава».
|
Верхола Д.С. |
-
|
13.12.2016 |
17.00-18.00 |
с. Розсошенці
Актова зала
СУГРЕ |
Традиційний благодійний концерт до Дня Святого Миколая (участь в концерті, вокальний жанр). |
Жадан В.М. |
-
|
14.12-17.12. |
11.00-12.00 |
Горбанівський інтернат для людей похилого віку |
Традиційний концерт «З повагою до Вас», (участь в концерті, вокал). |
Жадан В.М. |
-
|
19.12.2016 |
15.20-16.20 |
Розсошенська гімназія |
Музичний калейдоскоп: «Новорічні пісні».
Розучування пісень, новорічних віршів-вітань. |
Жадан В.М. |
-
|
22.12.2016 |
15.20-16.20 |
Розсошенська гімназія |
Пізнавальна година: «Звичаї та новорічні обряди» |
Жадан В.М. |
-
|
26.12-11.01. |
13.30 |
РБДЮТ |
Новорічна виставка поробок. |
Яковенко Ю.В. |
-
|
16.12.2016 |
13.30 |
Тростянецький НВК |
Проведення Новорічного заходу «Зимовий гість». |
Бабанська Ю.А. |
-
|
19.12.2016 |
13.30 |
Тростянецький НВК |
Проведення вітальної програми «Миколай,Миколай, подарунки роздавай». |
Бабанська Ю.А. |
-
|
21.12.2016 |
13.30 |
Тростянецький НВК |
Проведення новорічної гри «Нічка зорі розсипає». |
Бабанська Ю.А. |
-
|
25.12.2016 |
13.30 |
Тростянецький НВК |
Проведення пізнавальної програми в молодшій групі «Чари свята». |
Бабанська Ю.А. |
-
|
13.12-19.12 |
09.00 |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Виставка поробок до Дня Святого Миколая. |
Григорович М.О. |
-
|
23.12.2016 |
14.00 |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
«Екологічна новорічна вікторина». |
Григорович М.О. |
-
|
26.12-14.01. |
09.00 |
Розсошенська гімназія |
Новорічна виставка малюнків. |
Миронов П.А. |
-
|
19.12.2016 |
10.00-14.00 |
Василівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів |
Виставка поробок до Дня Святого Миколая «Нині свято Миколая». |
Сахацький С.О. |
-
|
20.12.2016 |
14.15-15.50 |
Василівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів |
Майстер-клас виготовлення новорічних витинанок на вікна «Новорічне мереживо». |
Сахацький С.О. |
-
|
26.12.2016 |
14.15-15.50 |
Василівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів |
Виготовлення ялинкових прикрас. |
Сахацький С.О. |
-
|
03.01.2017 |
10.00-11.50 |
Василівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів |
Майстер клас виготовлення листівки на Різдво. |
Сахацький С.О. |
-
|
19.12.2016 |
13.00 |
Супрунівський НВК |
Концерт для учнів молодшої школи присвячений Дню Святого Миколая. |
Москаленко Л.А. |
-
|
28.12.2016 |
13.00 |
Супрунівський НВК |
Новорічний концерт для учнів молодших класів |
Москаленко Л.А. |
-
|
29.12.2016 |
15.00 |
Супрунівський НВК |
Новорічний концерт для учнів старших класів |
Москаленко Л.А. |
-
|
13.12.2016 |
14.20-16.20 |
Степненський НВК |
Конкурс на кращу роботу. |
Терентьєв Ю.О. |
-
|
21.12.2016 |
09.00-12.00 |
Степненський НВК |
Виставка поробок. |
Терентьєв Ю.О. |
-
|
26.12.2016 |
12.00-14.00 |
Степненський НВК |
День відкритих дверей. |
Терентьєв Ю.О. |
-
|
10.01.2017 |
14.20-16.20 |
Степненський НВК |
Майстер-клас з обробки деревини. |
Терентьєв Ю.О. |
-
|
13.12.2016 |
10.00 |
Всеукраїнська новорічна виставка «Новорічна композиція» та «Український сувенір»
м. Полтава |
Обласний конкурс «Збережи ялинку». |
Галагуза Н.Ю. |
-
|
14.12.2016 |
12.00 |
Супрунівський
НВК |
Майстерня святого Миколая. Мастер–клас із виготовлення ялинкових прикрас з фетру. |
Галагуза Н.Ю.
|
-
|
12.12.2016 |
14.00 -15.00 |
Супрунівський
НВК |
Виготовлення новорічних витинанок до Нового року. |
Галагуза Н.Ю. |
-
|
16.12.2016 |
12.00 |
Супрунівський
НВК |
Виставки новорічних витинанок до Нового року. |
Галагуза Н.Ю. |
-
|
28.12.2016 |
12.00 |
м.Полтава |
Екскурсія до міської Новорічної ялинки. |
Галагуза Н.Ю. |
-
|
28.12.2016 |
14.35 |
РБДЮТ |
Заняття присвячене новому року «Happy new Year». |
Шістерова К.І. |
-
|
08.12.2017 |
14.35 |
РБДЮТ |
«Christmas celebration» |
Шістерова К.І. |
-
|
27.12.2016 |
13.00 |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Новорічний концерт для учнів молодших класів. |
Москаленко Л.А. |
-
|
29.12.2016 |
12.00 |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Новорічний концерт для учнів старших класів. |
Москаленко Л.А. |
-
|
19.12.2016 |
12.30 |
Рунівщинська
ЗОШ І-ІІІ ст. |
«До нас завітав Миколай». |
Забільський В.В. |
-
|
06.01.2017 |
15.00 |
Рунівщинська
ЗОШ І-ІІІ ст. |
Конкурс колядок. |
Забільський В.В. |
-
|
08.12.2016 |
09.00 – 14.00 |
Розсошенська гімназія |
Районні змагання з баскетболу. |
Антоненко О.Ф. |
-
|
16.12.2016 |
14.00 – 15.00 |
Степненський НВК |
Козацькі забави. |
Антоненко О.Ф. |
-
|
22.12.2016 |
16.00 – 18.00 |
Степненський НВК |
Шкільні змагання з баскетболу. |
Антоненко О.Ф. |
-
|
27.12.2016 |
11.00 |
Розсошенська
гімназія |
«Веселі Новорічні старти». |
Ніколаєнко Г.О. |
-
|
27.12.2016 |
14.00 |
Мачухівський НВК |
Участь у новорічному святі для учнів. |
Дементьєва Л.А. |
-
|
08.12.2016 |
10.00 – 13.00 |
Гожулівський НВК |
Виготовлення та проведення виставки робіт на тему «Новорічний сувенір». |
Онофрійчук Л.В. |
-
|
13.12.2016 |
25 грудня |
Гожулівський НВК |
Участь у обласному конкурсі «Збережи ялинку». |
Онофрійчук Л.В. |
-
|
16.12.2016 |
13.00 |
Гожулівський НВК |
Виставка новорічних витинанок «Зимова казка». |
Онофрійчук Л.В. |
-
|
19.12.2016 |
10.00 |
Гожулівський НВК |
Проведення майстер – класу для дитячого садочка «Виготовлення Миколайчика». |
Онофрійчук Л.В. |
-
|
19.12.2016 |
13.00 |
Гожулівський НВК |
Музично – танцювальна композиція «Ой хто Миколая любить». |
Карпенко С.М. |
-
|
22.12.2016 |
13.00 |
Гожулівський НВК |
Святкування Нового року на Україні та за кордоном. Конструювання сувенірів із паперу. |
Онофрійчук Л.В. |
-
|
22.12.2016 |
9.30 |
Гожулівський НВК |
Майстер – клас «У вихорі сніжинок». |
Карпенко С.М. |
-
|
23.12.2016 |
13.00 |
Гожулівський НВК, кабінет гуртка |
Конструювання новорічних іграшок із пластикових пляшок. |
Онофрійчук Л.В. |
-
|
26.12.2016 |
11.00 |
Актова зала НВК |
Участь у шкільному новорічному святі. |
Карпенко С.М. |
-
|
29.12.2016 |
10.00 |
Гожулівський НВК, кабінет гуртка |
Виготовлення натуральних прикрас на ялинку власними руками. |
Онофрійчук Л.В. |
-
|
30.12.2016 |
17.00 |
Сільський будинок культури |
Участь у новорічному святі . |
Карпенко С.М. |
-
|
30.12.2016 |
10.00 |
Гожулівський НВК, кабінет гуртка |
Виготовлення новорічних сувенірів в різноманітних техніках. |
Онофрійчук Л.В. |
-
|
05.01.2016 |
10.00 |
Гожулівський НВК, кабінет гуртка |
Виготовлення вітальної різдвяної листівки. |
Онофрійчук Л.В. |
-
|
05.01.2016 |
1010.00 |
Сільський будинок культури |
Розважальна програма «Зимова казка». |
Карпенко С.М. |
-
|
06.01.2016 |
10.00 |
Гожулівський НВК, кабінет гуртка |
Різдвяні сувеніри з паперу: ангелочки. |
Онофрійчук Л.В. |
-
|
28.12.2016 |
13.30 |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Родинне свято з нагоди Новорічних свят. |
Жмурко А.М. |
-
|
17.12.2016 |
10.00 |
РБЮДТ |
Слідами Святого Миколая. |
Гнатенко З.С. |
-
|
30.12.2016 |
16.00 |
РБДЮТ |
Новорічне диво. |
Гнатенко З.С. |
-
|
22.12.2016 |
13.00-14.00 |
Супрунівський НВК |
Участь вихованців у Новорічній программі для учнів 1-2 класів. |
Зермакова Є.М. |
-
|
22.12.2016 |
14.30-15.30 |
Супрунівський НВК |
- Участь вихованців у Новорічній программі для учнів 3-4 класів. |
Зермакова Є.М. |
-
|
23.12.2016 |
15.00-17.00 |
Супрунівський НВК |
Участь вихованців у Новорічному концерті для учнів 5-11 класів. |
Зермакова Є.М. |
-
|
28.12.2016 |
10.00-12.00 |
Пальчиківський НВК |
Участь вихованців у Новорічній программі для учнів 1-4 класів. |
Зермакова Є.М. |
-
|
28.12.2016 |
13.00-16.00 |
Пальчиківський НВК |
Участь вихованців у Новорічній программі для учнів 5-8 класів. |
Зермакова Є.М. |
-
|
28.12.2016 |
17.00-19.30 |
Пальчиківський НВК |
Участь вихованців у Новорічному концерті для учнів 9-11 класів |
Зермакова Є.М. |
-
|
29.12.2016 |
10.00 |
Тростянецький НВК |
Екскурсія до зимового лісу. |
Пушкар В.С. |
-
|
16.12.2016 |
09.00 |
Розсошенська гімназія |
Участь у районному огляді-конкурсі команд КВН. |
Крачко О.Г. |
-
|
16.12.2016 |
09:00 |
Актова зала |
«Миколай, Миколай, ти до нас завітай». |
Федоришина В.І. |
-
|
30.12.2016 |
10:00 |
Актова зала |
«Вже Новий рік ступає на поріг». |
Федоришина В.І. |
-
|
04.01.2017 |
09:00 |
Актова зала |
«Різдвяна зірка кличе нас іти стежинками добра». |
Федоришина В.І. |
-
|
19.12.2016 |
09.30 – 10.30 |
Степненський НВК |
Виступ на дитячому святі в дошкільному підрозділі. |
Абросімова Ю.А. |
-
|
26.12.2016 |
09.00 - 10.30 |
Степненський НВК |
Виступ на новорічному святі (1-4 класи). |
Абросімова Ю.А. |
-
|
06.01.2017 |
11.00 – 13.00 |
Степненський НВК |
Розучування колядок і щедрівок. |
Абросімова Ю.А. |
-
|
15.12.2016 |
14.30 |
Щербанівський НВК |
До Дня Святого Миколая – виховна година « Звичаї і традиції українців. Зимовий цикл.». |
Шаповал С.Ф. |
-
|
29.12.2016 |
14.30 |
Щербанівський НВК |
Новорічна вистава. |
Шаповал С.Ф. |
-
|
16. 12.2016 |
10.00 |
|
Вікторина « Україна і спорт». |
Шаповал О.Б. |
-
|
28.12.2016 |
10.00 |
|
« Зимові розваги». |
Шаповал О.Б. |
-
|
14.12.2016 |
11.00 |
Супрунівський НВК
|
«Малі Олімпійські ігри». |
Кабак В.О. |
-
|
06.12.2016 |
10.00 |
Супрунівський НВК
|
Спортивна естафета: «Сильні, спритні і сміливі» |
Кабак В.О. |
-
|
19.12.2016 |
11.00 |
Супрунівський НВК
|
«Веселі старти». |
Кабак В.О. |
-
|
23.12.2016 |
10.00 |
Супрунівський НВК
|
Спортивний вечір «В здоровому тілі – здоровий дух». |
Кабак В.О. |