"Гості"
Меню сайту


Посилання на сайти:

//rbdut.ucoz.ua/_tbkp/220x90_MONMS_static.gif 
//rbdut.ucoz.ua/_tbkp/departament.jpg
//rbdut.ucoz.ua/_tbkp/poippo2.jpg 
Наш банер:

Хмаринка тегів

Акція За чисте довкілля розпочата Ансамбль танцю Усмішка ман виставка Вітамін КВН 2015 Ансамбль танцю Сузір'я Веселка 2015 огляд - конкурс переможці Полтавський РБДЮТ фестиваль Молодь обирає здоров'я День благоустрою в РБДЮТ талановиті діти веселка конкурс Весняні канікули виховний захід гурткова роботи дозвілля знай і люби свій край Перлина Весняна толока 2015 Весняний ярмарок атестація педпрацівників дюп конкурс дружин юних пожежних краєзнавство туризм спектр ЮІР Сигнал Увага діти! юні інспектори руху 1 червня день захисту дітей музеї–партнери акції. позашкільна освіта в Україні 2015 КВН 2016 МАН ПРБДЮТ Будинок творчості Полтав Будинок творчості БРБЮТ конкурс мін червона рута


Роздрукувать сторінку
Огляд-конкурс команд КВН

КВН - 2017
В останній осінній день 30 листопада 2017 року на базі Розсошенської гімназії відбувся районний огляд-конкурс команд КВН, який проводиться з метою розвитку дитячого та молодіжного руху КВН в районі щодо створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку дітей та молоді, виявлення та підтримки юних обдарувань, їх цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля.

Цього року за звання найкращих змагалися команди районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Розсошенській гімназії «Сашины детки», Тростянецького НВК «VIP Тростянець», Мачухівського НВК «В десятку»,
Тахтаулівського НВК «На всі 100», Супрунівського НВК «Творча студія «Для галочки», Гожулівського НВК «Новий формат», Вацівської ЗОШ І-ІІ ступенів «The best», Калашниківського НВК «КАКТУСИ», команда Терешківської ЗОШ «Форсаж». До привітальних слів та нагородження залучилися завідуюча сектором сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов Олексіївна Костенко, директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості Ірина Олексіївна Бурлакова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Веретільник Наталія Володимирівна, яка вручила всім учасникам огляду канцелярські приладдя, голова громадської організації «Хорс-Еко» Дмитро Олексійович Кривенко нагородив переможців гри команду «Сашины детки» РБДЮТ при Розсошенській гімназії почесним кубком та солодким тортом, кращі актори отримали газовані напої а команда Тростянецького НВК «VIP Тростянець» здобула сертифікати на прогулянку на конях; також кожен учасник конкурсу отримав по надзвичайно смачній шоколадці від заступника голови Щербанівської сільської ради Світлани Олександрівни Мельник.

Тема сезону: «Спорт – розвага до сьомого поту». Конкурсна програма передбачала: конкурс: «Візитка» на тему: «На старт! Увага! Погнали!»; конкурс: «Відеоконкурс» на тему «Неіснуючий вид спорту»; конкурс:  «Домашнє завдання» на тему: «Школа олімпійського резерву».
Після проведення відповідних конкурсних змагань переможцями огляду-конкурсу стали команди:
І місце - «Сашины детки» РБДЮТ при Розсошенській гімназії;
ІІ місце - «Форсаж» Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце - «На всі 100» Тахтаулівського НВК.
Всі учасники та глядачі огляду-конкурсу отримали безліч позитивних емоцій, задоволення та заряд енергії на цілий рік.Методист РБДЮТ                                                                                             М.О. Григорович

КВН-2016
16 грудня 2016 року в приміщенні Розсошенської гімназії відбувся І етап обласного огляду-конкурсу команд КВН учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.
У півфінальній  грі районного етапу огляду-конкурсу команд К
ВН учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області у 2016-2017 навчальному році право за звання кращих та участь у фінальній грізмагалися команди Розсошенської гімназії і Будинку творчості, Мачухівського НВК, Тахтаулівського НВК, Супрунівського НВК, Калашниківського НВК, Тростянецького НВК, Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Команди-учасниці гри змагалися в трьох конкурсах: «Візитка» на тему: «Шкільні традиції», розминка та домашнє завдання на тему, які готувалися за використанням усіх засобів сценічної дії (хореографії, вокалу, пантоміми, сценічного слова).
На урочистому відкритті фіналу огляду-конкурсу була присутня помічник народного депутата України Юрія Бублика, депутат районної ради Оксана Михайлівна Гончаренко, яка привітала всіх присутніх з відкриттям сезону та зазначила про підтримку освітніх проектів Юрієм Васильовичем. Меценатом командам, які пройшли до фіналу було вручено подяки від братів Бубликів та торти.
Начальник відділу освіти районної державної адміністрації  Веретільник Наталія Володимирівна вручила грамоти командам-учасникам на нагородила команди, які посіли І,ІІ і ІІІ місця відповідно.

Солодкий приз, подяку від братів Бубликів, грамоту відділу освіти Полтавської РДА та перехідний кубок гри Квн-сон отримала команда Супрунівського НВК «ХХІ століття».
 
Обласний огляд-конкурс команд КВН
 
          18 лютого 2016 року в приміщенні Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ (зональний) етап обласного огляду-конкурсу команд КВН
учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.
          У відбірковій ІІ (зональній) грі обласного етапу огляду-конкурсу команд КВН учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області у 2015-2016 навчальному році право за звання кращих та участь у фінальній грі змагалися команди районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Розсошенській гімназії «Вітамін», команда ЗНЗ №17 м. Полтава «Груз без маркировки», Чутівського району «Напополам», Машівського району «Ювента», Карлівського району та команда ЗНЗ № 38 м. Полтава «38-й універсал». Команди-учасниці гри змагалися в трьох конкурсах: «Візитка» на тему: «Шкільний фарт або формула успіху», розминка та домашнє завдання на тему: «Не щастить в навчанні - пощастить у …», які готувалися за використанням усіх засобів сценічної дії (хореографії, вокалу, пантоміми, сценічного слова).
     На урочистому відкритті огляду-конкурсу були присутні начальник відділу освіти районної державної адміністрації  Сень  Ольга  Олексіївна та директор Будинку дитячої та юнацької творчості Бурлакова Ірина Олексіївна.
 
Марина Григорович, методист Полтавського РБДЮТ
 
КВН-2015

27 листопада 2015 року на базі Розсошенської гімназії відбулися районні змагання огляду-конкурсу команд КВН.
Полтавським районним Будинком дитячої та юнацької творчості огляд-конкурс проводився традиційно, щорічно з метою творчого, інтелектуального і духовного розвитку дітей та молоді,  виявлення та підтримки юних обдарувань, їх цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля.
На відкритті заходу учасників гри привітала директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості Ірина Олексіївна Бурлакова, яка зазначила, що  головними завданнями огляду-конкурсу є в першу чергу виховання у дітей та молоді патріотизму, любові до України, формування особистості та сприяння становленню соціальної зрілості молодих громадян України та формування в учнівської молоді високих моральних та естетичних якостей.
У відбірковій грі право за звання найкращих та виходу до фінальної гри змагалися команди районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Розсошенській гімназії «Вітамін», Тростянецького НВК «7-й кілометр», Мачухівського НВК «Колір сонця», Тахтаулівського НВК «На всі 100», Гожулівського НВК «Формат», Супрунівського НВК «XXІ століття», Кротенківського НВК «25 кадр», Калашниківського НВК «КАКТУСИ».
Команди - учасниці відбіркової гри змагалися в двох конкурсах: «Візитка» на тему: «Шкільний фарт або формула успіху» та домашньому завданні на тему: «Не щастить в навчанні – пощастить у …», які готувалися за використанням усіх засобів сценічної дії (хореографії, вокалу, пантоміми, сценічного слова).                    
До фінальної гри пройшли 3 команди. За підсумками оцінювання ІІІ місце – здобула команда Калашниківського НВК «КАКТУСИ» керівник команди Ангелова Юлія Валеріївна, ІІ місце – команда «XXІ століття» Супрунівського НВК керівники команди: Заєць Леся Степанівна та Глушко Людмила Василівна. Переможцями та володарем перехідного кубку «КВНсона» стала команда «Вітамін» районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Розсошенській гімназії, вже багато років поспіль він не залишає стін Розсошенської гімназії завдяки гарно створеному тандему педагогів: Крачка Олександра Георгійовича – керівника гуртка районного Будинку дитячої та
творчості та учителя гімназії Манохіної Ірини Анатоліївни.
Фото 1 – команда «Вітамін»;
Фото 2 – команда «ХХІ століття»;
Фото 3 – посмішки «срібних призерів» огляду-конкурсу.
 
 
Методист районного Будинку
дитячої та юнацької творчості                                                         М.О. Григорович

 

 

Наказ "Про підсумки районного огляду-конкурсу команд клубів веселих та найкмітливіших"

 
КВН-2014

 За звання найкращих у 2014-2015 навчальному році змагалися команди Розсошенської гімназії і Будинку творчості «Вітамін», Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Сюрприз», Мачухівського НВК «Колір сонця», Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Бермудський трикутник», Тахтаулівського НВК «На всі 100», Гожулівського НВК «Формат», Супрунівського НВК «21 століття», Кротенківського НВК «25 кадр», Калашниківського НВК «Junior style», Вацівської ЗОШ І-ІІ ступенів «Акварелька». Команди подолали дистанцію, тривалістю "трьох кіломентрових конкурсів": «Візитка», «Розминка» та домашнє завдання на тему: «Шкільне життя – суцільні канікули». Виступи підготовлені за використанням усіх засобів сценічної дії (хореографії, вокалу, пантоміми, сценічного слова). Досить непогано виступили команди: «Вітамін», «Сюрприз»,  «Колір сонця», «На всі 100», «25 кадр», «Junior style», Боротьба за володарювання перехідного кубку «КВНсона» між Розсошенським "Вітаміном" та Мачухівським "Коліром сонця" розпалилась не на жарт. Після оцінок за два перших конкурси Мачухи обігнали Розсошан і зал напряг від очікування нового лідера. Вже кілька років поспіль "КВНсон", перехідний кубок огляду-конкурсу не залишає стін Розсошенської гімназії завдяки гарно створеному тандему педагогів: Крачка Олександра Георгійовича, керівника гуртка районного Будинку дитячої та юнацької творчості та учителя гімназії Манохіної Ірини Анатоліївни.  Не один рік працюють педагоги-організатори Сапєлова Марина Володимирівна та Крикливець Олександр Іванович , діти яких теж не "пасли задніх" і впевненно виступали на сцені, радуючи глядача.  

     Огляд-конкурс з метою консолідації зусиль зацікавлених центральних органів виконавчої влади та громадських організацій у розвитку дитячого та молодіжного руху КВН України щодо створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку дітей та молоді,  виявлення та підтримки юних обдарувань, їх цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля. Завданнями, які визначили організатори конкурсу стали: 

  • виховання у дітей та молоді патріотизму, любові до України;
  • формування особистості та сприяння становленню соціальної зрілості молодих громадян України;
  • формування в учнівської молоді високих моральних та естетичних якостей;
  • розвиток інтелектуальних здібностей та культури мислення;
  • творення атмосфери творчості і змагальності;
  • пропаганда та популяризація кращих зразків вітчизняного гумору та сатири;
  • пошук, розвиток і підтримка талановитої, обдарованої учнівської молоді;
  • створення сприятливих умов для прояву та реалізації творчого потенціалу дітей та молоді, організація їх змістовного дозвілля;
  • пропаганда, популяризація та консолідація дитячого та молодіжного руху КВН в районі;
  • визначення кращих дитячих та юнацьких команд КВН районі.

     На урочистому відкритті гри, яка проводиться дев’ятнадцять років поспіль, виступила директор Будинку дитячої та юнацької творчості Бурлакова І.О.. Ірина Олексіївна зазначила, що досить незвичним, вражаюче приємним "сюрпризом" у сезоні КВН-2014 для організаторів, журі та глядачів став вихід 28 гравців, які є учнями 3-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавського району. Всіх їх по підсумках сезону КВН 2014 відзначено подяками відділу освіти Полтавської райдержадміністрації.

   


КВН-2013


6 грудня відбулися фінальні змагання огляду-конкурсу команд КВН Полтавського району 2013 року.  

На підставі рішення журі  після проведення відповідних конкурсних змагань переможцями огляду-конкурсу стали команди: 
І місце - "Вітамін" Розсошенської гімназії та районного БДЮТ; 
ІІ місце - "7-й кілометр" Тростянецької ЗОШ I-III ступенів та районного БДЮТ!

  


КВН-2012
      


Команда КВН "Вітамін" на Всеукраїнському фестивалі
"Жарт-птиця-2012".Одеська область 29.09.-03.10.2012 року.

 
Керівники команди:
Крачко Олександр Георгійович, керівник гуртка РБДЮТ;
Манохіна Ірина Анатоліївна, вчитель Розсошенської гімназії.

 

                     "Вітамін" — перший

 

В даному випадку "Вітамін" — не органічні сполуки різної хімічної природи, які так необхідні для життєдіяльності людей, і, в тім числі, учнівської молоді. "Вітамін" — це команда учнів Розсошенської гімназії, яка змагалася у грі веселих та найкмітливіших, відстоюючи честь Полтавського району в сезоні 2011 — 2012 навчального року. Пройшовши шкільний, районний і обласний етапи, команда здобула абсолютну першість у Полтавській області.

В обласному півфіналі який відбувся наприкінці лютого, наші КВН-щики показали суперкласс у конкурсі "стем".У фіналі змагалися в традиційних конкурсах: "Візитівка", "Відеорозминка", "Біатлон" та "Домашнє завдання".

Журі зазначило, що Олександр Крачко, керівник гуртка районного БДЮТ, та Ірина Манохіна, вчителька Розсошенської гімназії, в тандемі та заручившись підтримкою 12 учнів і, звичайно ж, Олексія Голуба, капітана команди, дивували глядача щоразу новою програмою.

"Сезон перемог" — загальна тема, яку запропонували на КВН-2012, була не тільки влучно розкрита "вітамінами", а й принесла їм упевнену перемогу, яка за балами на 1,4 була більшою, ніж у срібних призерів — команди "ГБМ" ("Груз без маркировки" ЗОШ №17 м. Полтави). Позаду залишилися команди "27 Вольт" (м. Полтава) і "Браво" (збірна команда Н. Санжарів), і "Кадри" (м. Лубни).

 

  І.О. Бурлакова,

директор районного БДЮТ

 


Лідери КВНівського руху залишились без змін

         8 грудня 2011 року в Розсошенській гімназії відбулися фінальні змагання огляду-конкурсу команд КВН.

         Фінальній грі передували півфінальні ігри, які відбулися протягом листопада 2011 року. У КВН - огляді взяли участь команди: Супрунівської ЗОШ «21 століття», Новоселівської ЗОШ «Ульот», Тростянецької ЗОШ «7-й кілометр», Н.Млинської ЗОШ «Балагуди», Кротенківського НВК «25 кадр», Розсошенської гімназії «Вітамін», Терешківської ЗОШ «Красавчики», Божківського НВК «Вінегрет», Калашнеківського НВК «Красені», Мачухівського НВК «Молоде покоління», Судіївської ЗОШ «Диво», Тахтаулівського НВК «Клас», Гожулівського НВК «Формат».

         За звання найкращих змагалися команди-фіналісти: Розсошенської гімназії «Вітамін», Тростянецької загальноосвітньої «7-й кілометр», Гожулівського НВК «Формат», Кротенківського НВК «25 кадр», Терешківської ЗОШ «Красавчики». Команди представили свою версію заданої теми: «Сезон перемог» і в кожній з традиційних номінацій конкурсу «Візитка», «Розминка» та домашнє завдання на тему «Спонсор нашої команди на Євро 2012...».  виявили ерудицію, відмінне почуття гумору та дотепність.

       На думку журі команди значно зросли порівняно з попередніми роками, підвищили рівень своєї майстерності, були творчими, креативними, веселими, артистичними. У кожній з команд був свій оригінальний підхід до поставленої задачі.

        Звісно, журі було непросто обрати найвеселіших і найкмітливіших, адже всі діти виступали цікаво  і заслуговували на відзнаку. Але гра є гра.


команда "Вітамін" Розсошенської гімназії

 

      Абсолютними лідерами, які тримали першість протягом усього конкурсу, було визнано господарів  закладу - команду Розсошенської гімназії «Вітамін». Саме вони отримали головний перехідний приз КВНу - симпатичного КВН-сона, який схоже надовго оселився у Розсошенцях.

                                          

   команда "Формат" Гожулівського НВК                                      

                                       

   команда "25-й кадр" Кротенківського НВК                                                  

        Почесне друге місце отримав «25 кадр» Кротенківського НВК,  а третє - команда «7-й кілометр» Тростянецької загальноосвітньої школи. Усі команди були нагороджені призами та грамотами Полтавського районного відділу освіти.

 

Герасименко В.М., методист РБДЮТ

_____________________________________

 

Всеукраинский фестиваль КВН "ЖАРТ-ПТИЦЯ-2011"

 

 

__________________________________________

Команда «Вітамін» Розсошенської гімназії, переможець районного етапу і срібний призер обласного етапу огляду-конкурсу команд КВН.

________________________

КОНКУРС ВЕСЕЛИХ, ВИНАХІДЛИВИХ ТА НАЙКМІТЛИВІШИХ

 

 

20 січня 2011 року у приміщенні Розсошенської гімназії відбулася  фінальна гра щорічного районного огляду-конкурсу КВН.

Участь у конкурсі брали команди-переможці зональних етапів:

- „Вітамін” (Розсошенська гімназія);

- „Богдан і його команда ” (Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.);

- „25 кадр” (Кротенківський НВК).

Всі учасники цього веселого дійства намагались донести до глядачів своє бачення доволі цікавої теми цьогорічної гри: „Всі зміни на краще”. У запеклій грі І місце виборола команда Розсошенської гімназії „Вітамін”.

Тепер на наших переможців чекають наступні змагання – зональна обласна гра. То ж бажаємо їм успіхів, наснаги та сили для перемоги!
Команда „Богдан і його команда ”  (Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
 
 

 Команда „25 кадр” (Кротенківський НВК) 

 

   

Команда "Вітамін" Розсошенської гімназії           

 

 

«25 кадр» – зірки шкільного КВНу

Видався тяжким 2009-2010 навчальний рік для учнів навчальних закладів. Постійні зміщення, ущільнення занять, в зв’язку з карантином та погодними умовами, потрібно було наздоганяти пропущені уроки, але як би не було тяжко діти приймали участь в конкурсах, фестивалях, художній самодіяльності. Одним з таких є шкільний КВН, в якому радо беруть участь команди району, а по підсумках, змагаються за призове місце на обласному етапі.

Так в цьому навчальному році відстоювати честь Полтавського району випала команді «25 кадр» Кротенківського НВК. Гра видалась не легкою, спочатку був обласний зональний етап в смт Диканька, потім півфінал 19 квітня в м. Полтава і 29 квітні в привітному залі обласного центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулася фінальна гра КВН.

Хотілося б зазначити, що таких сильних команд шкільний КВН в Полтавськй області ніхто ще не бачив. До фіналу вийшли: «38 універсал» та «Груз без маркировки» (м. Полтава), «Комуналка» (смт Диканька), «Кадри»  (м. Лубни) та «25 кадр» (Полтавський район). Приємно, що команда Кротенківського НВК, не дивлячись на те, що була наймолодшою серед учасників, не відставала від уже досвідчених, старших суперників по рівню майстерності акторської гри, сценарію, зіграності, вміння триматися на сцені, музичного оформлення, костюмів. Журі були в захваті від маленьких учасників, які уміло з гумором показала шкільне життя. І не дивно, адже левова частка успіху залежить від керівника, який підібрав дітей, згуртував, навчив, написав сценарій. Саме такою є заступник по навчально-виховній роботі Кротенківського НВК Коба Ольга Клавдіївна, яка підготувала команду «25 кадр».

Учасники змагалися в чотирьох конкурсах: привітання, розминка, капітанський конкурс, домашнє завдання. Журі було дуже складно визначитися з переможцями, так як всі показали високий рівень підготовки та професіоналізм. В цій тяжкій боротьбі «25 кадр» отримав ІІ місце в обласному фіналі фестивалю КВН, а одного із наймолодших учасників команди Палюху Володимира нагородили дипломом, як кращого гравця шкільного КВН.

Хотілося б подякувати керівнику команди «25 кадр» Кротенківського НВК – Кобі Ользі Клавдіївні, учням які приймали участь, та всім тим людям які були залучені до підготовки в фестивалі, надавали свою допомогу в організації виступу. Маленьким зірочках – натхнення, впевненості, розвивати свою акторську майстерність, успіхів і нових, подальших перемог!!!

 

 

 

 

 
 

                                                

Емблема закладу

Календар
«  Август 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ПОШУК ПО САЙТУ

Статистика:
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 

Соціальні мережі