№
з/п |
Назва гуртка |
Місце роботи гуртка |
П.І.Б.
керівника гуртка
|
1 |
2 |
3 |
4 |
2 |
Гурток сучасного танцю
«Школа зірок» |
Гожулівський НВК |
Карпенко С.М. |
3 |
Гурток ансамблю танцю
"Бонжур" |
ПРБДЮТ |
Гнатенко З.С. |
6 |
Гурток спортивно-бального танцю «Олімп» |
Розсошенська гімназія,
ПРБДЮТ |
Миронов П.А. |
7 |
Гурток естрадної пісні «Феєрія» |
Степненський НВК |
Абросімова Ю.А. |
8 |
Вокальний гурток естрадної пісні |
Мачухівський НВК |
Дементьєва Л.А. |
9 |
Фольклорний гурток «Материнка» |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Жмурко А.М. |
10 |
Зразковий художній колектив «Козачата» |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Супрунівський НВК |
Москаленко Л.А. |
11 |
Вокально-театральний гурток «Відлуння» |
Розсошенська гімназія |
Жадан В.М. |
12 |
Театр студія «Вітамін» |
Розсошенська гімназія |
Крачко О.Г. |
13 |
Вокальний гурток «Водограй» |
Калашниківський НВК |
Федоришина В.І. |
14 |
Театральний гурток |
Щербанівський НВК |
Шаповал С.Ф. |
15 |
Музично-інструментальний гурток «Акорд» |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Носенко Є.І. |
16 |
Гурток образотворчого мистецтва |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Скогарєва В.Г. |
17 |
Гурток образотворчого мистецтва "Банірі" |
ПРБДЮТ |
Бурлакова І.О. |
18 |
Гурток художньої обробки деревини "Юність" |
Степненський НВК |
Терентьєв Ю.О. |
19 |
Гурток виготовлення сувенірів «Віночок творчості» |
Гожулівський НВК |
Онофрійчук Л.В. |
20 |
Гурток виготовлення сувенірів «Берегиня» |
Супрунівський НВК |
Галагуза Н.Ю. |
21 |
Гурток виготовлення сувенірів |
РБДЮТ |
Яковенко Ю.В. |
22 |
Гурток початково-технічного моделювання |
Степненський НВК |
Терентьєв Ю.О. |
23 |
Гурток початково-технічного моделювання |
Василівська ЗОШ І-ІІ ступенів |
Сахацький С.О. |
24 |
Гурток англійської мови |
ПРБДЮТ |
Шістерова К.І. |
25 |
Гурток «Юний картингіст» |
Тахтаулівський НВК |
Четверило В.Ю. |
26 |
Комп’ютерний гурток «Байт» |
Степненський НВК |
Заєць Ю.А. |
27 |
Гурток астрономії «Квазар» |
Степненський НВК |
Заєць Ю.А. |
28 |
Гурток квітникарів-аранжувальників «Глорія» |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Григорович М.О. |
29 |
«Школа олімпійського резерву», клас біології |
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Йосипенко О.М. |
30 |
«Школа олімпійського
резерву», клас географії |
Щербанівський НВК
Степненський НВК |
Красноголова Н.В. |
31 |
Гурток спортивного туризму «Сузір’я» |
Рунівщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Забільський В.В. |
32 |
Гурток спортивного туризму «Горизонт» |
Сем’янівський НВК |
Пуха А.В. |
33 |
Гурток «Юні туристи-краєзнавці» |
Тростянецький НВК |
Пушкар В.С. |
34 |
Гурток «Баскетбол» |
Степненський НВК |
Антоненко О.Ф. |
35 |
Спортивний гурток «Атлант» |
Розсошенська гімназія |
Ніколаєнко Г.І. |
36 |
Футбольний гурток, Волейбольний гурток |
Калашниківський НВК |
Плоходько І.І. |
37 |
Волейбольний гурток |
Супрунівський НВК |
Кабак В.О. |
38 |
Гурток
«Настільний теніс» |
Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Сень М.Ю. |
39 |
Гурток загально-фізичної підготовки |
ПРБДЮТ |
Мурзаєв А.О. |
40 |
Гурток «Настільний теніс»
|
ПРБДЮТ |
Шаповал О.Б. |
41 |
Гурток «Патріот»
|
Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів |
Маляренко Г.О. |