"Гості"
Меню сайту


Посилання на сайти:

http://rbdut.ucoz.ua/_tbkp/220x90_MONMS_static.gif 
http://rbdut.ucoz.ua/_tbkp/departament.jpg
http://rbdut.ucoz.ua/_tbkp/poippo2.jpg 
Наш банер:

Хмаринка тегів

Акція За чисте довкілля розпочата Ансамбль танцю Усмішка ман виставка Вітамін КВН 2015 Ансамбль танцю Сузір'я Веселка 2015 огляд - конкурс переможці Полтавський РБДЮТ фестиваль Молодь обирає здоров'я День благоустрою в РБДЮТ талановиті діти веселка конкурс Весняні канікули виховний захід гурткова роботи дозвілля знай і люби свій край Перлина Весняна толока 2015 Весняний ярмарок атестація педпрацівників дюп конкурс дружин юних пожежних краєзнавство туризм спектр ЮІР Сигнал Увага діти! юні інспектори руху 1 червня день захисту дітей музеї–партнери акції. позашкільна освіта в Україні 2015 КВН 2016 МАН ПРБДЮТ Будинок творчості Полтав Будинок творчості БРБЮТ конкурс мін червона рута


Роздрукувать сторінку
Районний огляд-конкурс ЮІР
Районні змагання юних інспекторів руху 
2015 рік


 
     5 травня 2015 року на базі Тростянецького НВК відбулися районні змагання юних інспекторів руху, які проводилися спільно відділом освіти Полтавської районної державної адміністрації, Відділенням Державної автомобільної інспекції з обслуговування Полтавського району УМВС України у Полтавській області та Полтавським районним Будинком дитячої та юнацької творчості.
         Змагання проводились з метою залучення широкого загалу інспекторів дорожнього руху до участі у роботі по запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму, прищеплення поваги до роботи працівників Державної автомобільної інспекції, організації змістовного дозвілля школярів та молоді, виховання у них культурних та естетичних смаків, забезпечення всебічного розвитку молодого покоління, активізації навчально-пізнавальної роботи, формування національної свідомості у молоді.
На урочистому відкритті змагань теплі та гарні слова привітання прозвучали  від  начальника  відділення Державної  автомобільної  інспекції з обслуговування Полтавського району Ширая Валерія Олексійовича та директора   районного   Будинку   дитячої  та  юнацької  творчості  Бурлакової Ірини Олексіївни.
       Право за звання найкращих юних інспекторів руху Полтавського району змагалися команди: Мачухівського НВК «Пріоритет», Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів «УВАГА діти», Куликівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Форсаж», Тахтаулівського НВК «Світлофор», районного Будинку дитячої та юнацької творчості «Сигнал» при Тростянецькому НВК, Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Патруль», Абазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Патруль».
    Команди змагатися в п’яти конкурсах: «Юний пропагандист». Виступи агітбригад, які спрямовані на роз’яснення серед підлітків норм безпечної поведінки на вулицях та дорогах, популяризацію Державтоінспекції та загонів юних інспекторів руху з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. «Теоретичні знання правил дорожнього руху», де кожен член загону письмово вирішував 5 питань з Правил дорожнього руху, що стосуються пішоходів, пасажирів та велосипедистів. «Юний регулювальник». Участь в якому брав представник загону юних інспекторів руху, який відповідно до завдання журі демонстрував жести регулювальника, а інші члени команди на умовному перехресті виконували їх вимоги. «Автомістечко», загони юних інспекторів руху на макеті автомістечка розставляла дорожні знаки та пояснювали їх роль в організації дорожнього руху.
       Конкурс «Відеороликів». Для участі у конкурсі команди підготували відеоролики створені у жанрах: соціальна реклама, відео кліп, документальний портрет (відео розповідь про реальну організацію), репортаж з місця подій (відео розповідь про конкретну подію), соцопитування (відео в якому проводиться опитування людей, коментарі спеціалістів), художнє есе (відео роздуми), художньо-постановочне відео (на кшталт художнього кіно). Всі відеоролики були висвітлені на сторінці відкритої групи ВКонтакті, районного Будинку дитячої та юнацької творчості, де всі бажаючі мали змогу їх переглянути та проголосувати.
     Переможцями відкритого інтернет-голосування конкурсу «Відеороликів» стали:
І – місце команда «Сигнал» районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Тростянецькому НВК;
ІІ – місце команда «Патруль» Абазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ – місце команда «Увага діти» Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
       За загальними підсумками змагань цього року максимум зусиль для перемоги доклав загін «Сигнал» районного Будинку дитячої та юнацької творчості при Тростянецькому НВК, керівник команди Шевченко Ганна Миколаївна. Діти старанно та наполегливо вибороли перші місця в усіх конкурсах! Тому не дивно, що саме ця злагоджена та дружна команда посіла перше місце у районних змаганнях «ЮІР-2015». ІІ – місце отримала команда «Пріоритет» Мачухівського НВК, ІІІ – місце зайняла команда «Увага діти» Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступені, яка терпляче та старанно пройшла всі етапи змагань та увірвалась у трійку лідерів, виборовши «бронзову нагороду».
         Завершилося свято урочистим нагородженням переможців де начальник відділення Державної автомобільної інспекції з обслуговування Полтавського району Ширай Валерій Олексійович та директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості Ірина Олексіївна Бурлакова подякували та потиснули руки юним інспекторам руху, нагородивши грамотами, солодкими тортами та кубком за І місце команду-переможця. Всі присутні на святі - і дорослі, і діти - отримали заряд позитивної енергії, сплеск емоцій і гарний настрій.
Нашим юним фіналістам залишається побажати: «Ні пуху, ні пера!», адже вони будуть представляти Полтавський район в обласних змаганнях загонів ЮІР-2015.
 
 
 
                                             Підготувала:
                                                                              методист районного Будинку
дитячої та юнацької творчості
                                                                              Марина Григорович 


ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ

районних змагань юних інспекторів руху

30.04.2013

http://rbdut.ucoz.ua/_tbkp/protokol_juir.tmp.doc

                                        

35 Всеукраїнський зліт юних інспекторів руху

З 4 по 11 вересня 2011 року  в Міжнародному Дитячому Центрі  «Артек» відбувся 35 Всеукраїнський зліт юних інспекторів руху (ЮІР). Ювілейний зліт ЮІРівців проходив під гаслом: «Молоде покоління - за безпеку руху!». Змагання кращих юних інспекторів руху країни організували Управління ДАІ МВС України та Міністерство освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту України в рамках системної профілактичної роботи по вихованню законослухняних юних пішоходів і водіїв.

У змаганнях брали участь  28 команд з усіх областей України та міст Києва і Севастополя. Позмагатися з українськими командами приїхали також діти з Білорусії та Російської Федерації. Тож конкурс набув статусу міждержавного. Полтавщину представляла команда-переможець обласного конкурсу загонів ЮІР «Світлофор» Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавського району (керівник гуртка ЮІР районного Будинку дитячої та юнацької творчості В’юнник Олександр Олександрович).

ЮІРівців змагалися на п’яти конкурсних етапах: «Юний регулювальник», «Велоестафета», «Теоретичні знання ПДР», «Творчий урок — виступ «Агітбригади», конкурс стінних газет «Автоцивілка — це обов’язково».

За результатами змагання загонів Юних інспекторів дорожнього руху діти з Полтавщини зайняли золоту середину.

Усіх учасників 35-го Всеукраїнського зльоту юних інспекторів руху організатори заходу нагородили пам’ятними подарунками.

Та головне –  діти отримали позитивні емоції, перейняли досвід з інших регіонів та значно розширили коло своїх друзів.

Ювілейний 35-й зліт ЮІР закінчився яскравим феєрверком на честь дітей і дорослих, які зрозуміли важливу істину: безпека не вимагає жертв. Вона вимагає небайдужого ставлення до цієї проблеми і бажання змінити ситуацію на краще.   

 

 

Керівник гуртка ЮІР районного Будинку дитячої та юнацької творчості

В’юнник Олександр Олександрович зі своїми вихованцями

 

Твій вибір, друг, — безпечний рух!

 

У сучасних умовах збільшення інтенсивності дорожнього руху, але, разом з тим, відставання транспортної культури і дисципліни учасників дорожнього руху, робота з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму повинна стати одним з основних напрямків діяльності як школи, так і позашкільних закладів освіти та співробітників ДАІ.

Саме з метою залучення широкого загалу інспекторів до участі у роботі по запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму, прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника Міністерства внутрішніх справ, організації змістовного дозвілля школярів та молоді, забезпечення всебічного розвитку молодого покоління щороку в квітні місяці відділом освіти Полтавської райдержадміністрації та Полтавським районним Будинком дитячої та юнацької творчості спільно з відділенням ДАІ з обслуговування Полтавського району та АТІ підпорядкованого УМВС України в Полтавській області проводяться районні змагання юних інспекторів руху.

Ось і цього року, 15 квітня у Тростянецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів зібрались позмагатися у своїх знаннях правил дорожнього руху 17 команд загальноосвітніх навчальних закладів району.

Змагання загонів ЮІР відбувалось за п’ятьма конкурсами, де учасники не тільки показували свої знання правил дорожнього руху та дорожніх знаків, демонстрували та пояснювали жести регулювальника, а і змагались у вправності на велоестафеті та виборювали призові місця у вмінні агітувати та доступно викладати правила дорожнього руху у конкурсі агітбригад ЮІР.

Цього року максимум зусиль доклав загін «Світлофор» Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом В’юнника Олександра Олександровича, керівника гуртка «ЮІР» районного Будинку дитячої та юнацької творчості. Учні старанно та наполегливо вибороли перші місця майже в усіх конкурсах! Тому не дивно, що саме ця злагоджена та дружна команда посіла перше місце у районних змаганнях «ЮІР-2011». Також відзначилась команда ЮІР Степненського НВК: відмінно виступивши на етапі «автомістечко» та «юний регулювальник», здобули ІІ місце у змаганнях. Здивувала та одночасно порадувала команда ЮІР Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступені, яка терпляче та старанно пройшла всі етапи змагань та увірвалась у трійку лідерів, виборовши «бронзову нагороду».

Завершилося свято веселим феєрверком дитячих усмішок команд-переможців. Всі присутні на святі - і дорослі, і діти - отримали заряд позитивної енергії, сплеск емоцій і гарний настрій.

Хочеться подякувати за тісну співпрацю, підтримку та підготовку змагань начальнику відділу ДАІ з обслуговування Полтавського району та АТІ підпорядкованого УМВС України в Полтавській області Степенку І.В. та директору Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Лавроненко К.М.

А нашим юним фіналістам залишається побажати: «Ні пуху, ні пера!», адже вони будуть представляти Полтавський район в обласних змаганнях загонів ЮІР-2011.

 

 

ЮІР -2011

 

 

 

 

                                                

Емблема закладу

Календар
«  Октябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ПОШУК ПО САЙТУ

Статистика:
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 

Соціальні мережі